Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

Печія /кисла відрижка

Печія і кисла відрижка – явище неприємне, але розповсюджене

 • Ті, хто страждає на печію та кислу відрижку, знаходяться у великій дружній компанії.
  У європейськіх країнах ця проблема стосується 30% населення, а кожен десятий скаржиться на ці неприємні відчуття кілька разів на тиждень.
  Чому це відбувається? Тому що кислий шлунковий вміст потрапляє з шлунку в стравохід, подразнюючи його слизову оболонку.

Що спричиняє печію?

Головний механізм розвитку печії – потрапляння кислого шлункового вмісту назад у стравохід. Зазвичай стравохід захищений від цього спеціальним гладким кільцевим м’язом (сфінктером). Але якщо сфінктер послаблений, він не може впоратися зі своєю захисною функцією, і агресивний, багатий на соляну кислоту шлунковий сік потрапляє у стравохід. Такий перетік шлункового соку назад, «проти течії» називають рефлюксом. Внаслідок хімічного подразнення чутливої слизової оболонки стравоходу людина відчуває неприємне печіння і печію. А коли кислий шлунковий вміст, рухаючись «проти течії», потрапляє до порожнини рота, ми відчуваємо гидкий кисло-гіркий смак у роті і печіння у горлі. Так з’являється так звана кисла відрижка.

Печія

Часті питання

 • Чи є різниця між розладом шлунку і печією?

  «Розлад шлунку» - це більш широке поняття, що припускає наявність різних дискомфортних відчуттів, пов'язаних з порушеннями процесу перетравлення їжі в шлунку. До них відносяться болі, відрижка, печія, відчуття переповнення, здуття живота, нудота та ін. «Печія» - більш вузький, специфічний термін, що характеризує неприємні відчуття, викликані саме попаданням кислого шлункового вмісту в стравохід.

 • Яку дозу Ренні мені слід приймати?

  Звична доза складає 1-2 таблетки до трьох разів в день. Це дає максимальну добову дозу - до 5 таблеток. Для отримання додаткової інформації, прочитайте листок-вкладиш і зверніться до лікаря чи фармацевта.

 • Коли мені краще відвідати лікаря?

  Якщо Ви відчуваєте постійний дискомфорт в області живота, або у Вас спостерігаються інші симптоми, не властиві здоровій людині (втрата ваги, утруднене ковтання, блювання, домішки крові в блювотних масах, незвичайна зміна кольору калових мас), Вам слід обов'язково, не відкладаючи, звернутися до лікаря.

Ренні® з ментоловим смаком

Швидка*, ефективна допомога при печії і розладі шлунку

Ренні® з м’ятним смаком

Швидке* полегшення, без цукру

Ренні® з апельсиновим смаком

Швидка*, ефективна допомога при печії і розладі шлунку

Назад

Вперед

Завжди читайте підписи. Якщо симптоми важкі або тривалі, ви повинні проконсультуватися з лікарем або фармацевтом.
Якщо ви вагітні, ліки можуть вплинути на майбутню дитину. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем або фармацевтом, перш ніж приймати будь-які ліки під час вагітності.

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись до офісу компанії «Байєр» за телефоном 044 220 33 00.

© Байєр, 2018 *Згідно з інструкцією починає діяти через 2 хв. Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися із лікарем та ознайомитися з інструкцією. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. ТОВ «Байєр», м. Київ, 04071, вул. Верхній Вал, 4-Б, тел: (044)220-33-00. Реєстраційні посвідчення МОЗ України: РЕННІ® з ментоловим смаком. Реєстраційне посвідчення №UA/7798/01/01 від 22.12.2017. РЕННІ® без цукру. Реєстраційне посвідчення №UA/6025/01/01 від 31.01.2017. РЕННІ® з апельсиновим смаком. Реєстраційне посвідчення №UA/7799/01/01 від 08.11.2017.

Печія – це відчуття дискомфорту в області грудей чи нижньому відділі стравоходу, яке виникає частіше після їжі, рідше на голодний шлунок в результаті викиду кислого вмісту шлунку в стравохід.

В залежності від ступеня важкості, печія може тривати декілька хвилин чи декілька годин, але Ренні допоможе заспокоїти Ваш шлунок швидко, перетворюючи надлишок кислоти у воду та інші нешкідливі речовини.

Дізнайтесь більше про печію

Печія