Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

Розлад шлунку

До самих розповсюджених симптомів порушення травлення відносять:

 • Біль у верхніх відділах живота
 • Сильне тривале бурчання в животі
 • Відчуття переповненості після прийому їжі
 • Переймоподібні болі або «коліки» в животі
 • Часта відрижка
 • Здуття живота, часте відходження газів

Чому мене турбує розлад шлунку?

Розлад шлунку - немедичний термін, що припускає наявність одного або декількох симптомів порушень травлення.

В здоровому шлунку існує баланс між соляною кислотою і шлунковим слизом. Соляна кислота, що виділяється, приймає участь у більшості етапів процесу травлення, вбиваючи мікробів, які потрапляють до шлунку. Слиз захищає внутрішні стінки шлунку від шкідливої дії кислоти. Тому внутрішня оболонка шлунка так і називається - слизова. Якщо кислоти занадто багато, шлунковий слиз не може впоратися зі своєю захисною функцією і людину починає турбувати печіння і інші неприємні відчуття вгорі живота, посилюючи симптоми розладів травлення.

Розлад шлунку

Часті питання

 • Чи є різниця між розладом шлунку і печією?

  «Розлад шлунку» - це більш широке поняття, що припускає наявність різних дискомфортних відчуттів, пов'язаних з порушеннями процесу перетравлення їжі в шлунку. До них відносяться болі, відрижка, печія, відчуття переповнення, здуття живота, нудота та ін. «Печія» - більш вузький, специфічний термін, що характеризує неприємні відчуття, викликані саме попаданням кислого шлункового вмісту в стравохід.

 • Яку дозу Ренні мені слід приймати?

  Звична доза складає 1-2 таблетки до трьох разів в день. Це дає максимальну добову дозу - до 5 таблеток. Для отримання додаткової інформації, прочитайте листок-вкладиш і зверніться до лікаря чи фармацевта.

 • Коли мені краще відвідати лікаря?

  Якщо Ви відчуваєте постійний дискомфорт в області живота, або у Вас спостерігаються інші симптоми, не властиві здоровій людині (втрата ваги, утруднене ковтання, блювання, домішки крові в блювотних масах, незвичайна зміна кольору калових мас), Вам слід обов'язково, не відкладаючи, звернутися до лікаря.

Ренні з ментоловим смаком

Швидка, ефективна допомога при печії і розладі шлунку

Ренні з м’ятним смаком

Швидке полегшення, без цукру

Ренні Айс

Швидка охолоджуюча допомога

Ренні з апельсиновим смаком

Швидка, ефективна допомога при печії і розладі шлунку

Назад

Вперед

Завжди читайте підписи. Якщо симптоми важкі або тривалі, ви повинні проконсультуватися з лікарем або фармацевтом.
Якщо ви вагітні, ліки можуть вплинути на майбутню дитину. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем або фармацевтом, перш ніж приймати будь-які ліки під час вагітності.

«Розлад шлунку» - простонародний (немедичний) термін, що включає в себе наявність різних дискомфортних відчуттів, пов'язаних з недавнім прийомом їжі. До них відносяться болі, відрижка, відчуття переповнення, здуття живота, нудота та ін. Найчастіше причиною цих симптомів стають порушення процесів переварювання їжі в шлунку, хоча такі ж симптоми можуть спостерігатися і при більш серйозних захворюваннях.

При цьому надлишок соляної кислоти в шлунку може посилювати неприємні відчуття. У таких випадках Ренні допомагає «заспокоїти неспокійний шлунок», нейтралізуючи надлишок кислоти шляхом її перетворення в воду та інші нешкідливі речовини.

Дізнайтесь більше про розлад шлунку

Розлад шлунку