Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

Ренні

Ренні з ментоловим смаком

Ренні з ментоловим смаком

Швидка, ефективна допомога при печії і розладі шлунку

Ренні з ментоловим смаком в таблетках містить антациди, які нейтралізують надлишок кислоти в шлунку, швидко полегшують неприємні відчуття під час печії і забезпечують відчуття свіжості в ротовій порожнині.

Rennie® Sugar Free Spearmint

Ренні з м’ятним смаком

Швидке полегшення, без цукру

Ренні з освіжаючим смаком м’яти без цукру містить антациди, що нейтралізують надлишок кислоти в шлунку і швидко полегшують неприємні відчуття під час печії і забезпечують відчуття свіжості в ротовій порожнині.

Ренні з м’ятним смаком без цукру з впевненістю можуть приймати люди, яким необхідно контролювати кількість споживаного цукру.

Rennie® ICE

Ренні Айс

Швидка охолоджуюча допомога

Засіб для швидкого полегшення печії і симптомів розладу шлунку, Ренні Айс містить речовини, що викликають відчуття приємної прохолоди і прискорюють поліпшення самопочуття. Доступний в новій тонкої упаковці та спеціально розроблений для зручного носіння з собою в кишені або сумочці, Ренні Айс забезпечує ефективну допомогу в будь-якому місці.

Rennie® Orange

Ренні з апельсиновим смаком

Швидка, ефективна допомога при печії і розладі шлунку

Містить антациди для нейтралізації надлишку шлункової кислоти, Ренні з апельсиновим смаком в таблетках швидко полегшує симптоми печії і розладу шлунку.

Завжди читайте підписи. Якщо симптоми важкі або тривалі, ви повинні проконсультуватися з лікарем або фармацевтом.
Якщо ви вагітні, ліки можуть вплинути на майбутню дитину. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем або фармацевтом, перш ніж приймати будь-які ліки під час вагітності.