Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

Розлад шлунку

До самих розповсюджених симптомів порушення травлення відносять:

 • Біль у верхніх відділах живота
 • Сильне тривале бурчання в животі
 • Відчуття переповненості після прийому їжі
 • Переймоподібні болі або «коліки» в животі
 • Часта відрижка
 • Здуття живота, часте відходження газів

Чому мене турбує розлад шлунку?

Розлад шлунку - немедичний термін, що припускає наявність одного або декількох симптомів порушень травлення.

В здоровому шлунку існує баланс між соляною кислотою і шлунковим слизом. Соляна кислота, що виділяється, приймає участь у більшості етапів процесу травлення, вбиваючи мікробів, які потрапляють до шлунку. Слиз захищає внутрішні стінки шлунку від шкідливої дії кислоти. Тому внутрішня оболонка шлунка так і називається - слизова. Якщо кислоти занадто багато, шлунковий слиз не може впоратися зі своєю захисною функцією і людину починає турбувати печіння і інші неприємні відчуття у верхніх відділах живота, посилюючи симптоми розладів травлення.

Розлад шлунку

Часті питання

 • Чи є різниця між розладом шлунку і печією?

 • Яку дозу Ренні мені слід приймати?

  Звичайна добова доза становить 1–2 таблетки жувальні в період больових відчуттів або печії; у разі болю дозу можна збільшити на короткий період до 5 таблеток на день. Тривалість лікування не повинна перевищувати 10 днів. Для отримання додаткової інформації, ознайомтеся з інструкцією та зверніться до лікаря.

 • Коли мені краще відвідати лікаря?

  Якщо Ви відчуваєте постійний дискомфорт в області живота, або у Вас спостерігаються інші симптоми, не властиві здоровій людині (втрата ваги, утруднене ковтання, блювання, домішки крові в блювотних масах, незвичайна зміна кольору калових мас), Вам слід обов'язково, не відкладаючи, звернутися до лікаря.

Ренні® з ментоловим смаком

Швидка*, ефективна** допомога при печії

Ренні® з м’ятним смаком

Швидке* полегшення, без цукру

Ренні® з апельсиновим смаком

Швидка*, ефективна** допомога при печії

Назад

Вперед

Завжди читайте підписи. Якщо симптоми важкі або тривалі, ви повинні проконсультуватися з лікарем.
Якщо ви вагітні, ліки можуть вплинути на майбутню дитину. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем, перш ніж приймати будь-які ліки під час вагітності.

* - Застосування 2 таблеток Ренні® натщесерце підвищує pH вмісту шлунка вище базової позначки вже протягом 2 хвилин

** - Netzer P et al. Comparison of the effect of the antacid Rennie versus low-dose H2-recepror antagonists (ranitidine, famotidine) on intragastric acidity. Aliment Pharmacol Ther 1998; 12: 337-342.

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище, що виникло при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган. Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу , або звернутись до офісу компанії «Байєр» за телефоном 0 44 220 33 00

Якщо Ви бажаєте повідомити про скаргу на якість або підозру у фальсифікації продукції компанії «Байєр», будь-ласка, передайте інформацію на електронну адресу або зверніться за телефоном 0 44 220 33 00

Вартість дзвінків згідно із тарифами Вашого оператора зв’язку.

© Байєр, 2018 Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися із лікарем та ознайомитися з інструкцією. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. ТОВ «Байєр», м. Київ, 04071, вул. Верхній Вал, 4-Б, тел: (044)220-33-00. Реєстраційні посвідчення МОЗ України: РЕННІ® з ментоловим смаком. Реєстраційне посвідчення №UA/7798/01/01 від 22.12.2017. РЕННІ® без цукру. Реєстраційне посвідчення №UA/6025/01/01 від 31.01.2017. РЕННІ® з апельсиновим смаком. Реєстраційне посвідчення №UA/7799/01/01 від 08.11.2017.

«Розлад шлунку» - простонародний (немедичний) термін, що включає в себе наявність різних дискомфортних відчуттів, пов'язаних з недавнім прийомом їжі. До них відносяться болі, відрижка, відчуття переповнення, здуття живота, нудота та ін. Найчастіше причиною цих симптомів стають порушення процесів переварювання їжі в шлунку, хоча такі ж симптоми можуть спостерігатися і при більш серйозних захворюваннях.

При цьому надлишок соляної кислоти в шлунку може посилювати неприємні відчуття. У таких випадках Ренні допомагає «заспокоїти неспокійний шлунок», нейтралізуючи надлишок кислоти шляхом її перетворення в воду та інші нешкідливі речовини.

Дізнайтесь більше про розлад шлунку

Розлад шлунку