Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

Печія під час вагітності

Відчуття при печії і розладі шлунку:

 • Відчуття печіння в області грудей і горла після прийому їжі
 • Гаряча, кисла або солона на смак рідина в задній частині горла і труднощі при ковтанні
 • Біль у верхніх відділах живота
 • Сильне тривале бурчання в животі
 • Відчуття переповненості після їжі
 • Переймоподібні болі або «коліки» в животі
 • Часта відрижка
 • Здуття живота, часте відходження газів

Чому мене турбує печія?

Печія часто спостерігається у вагітних жінок.

Перша причина цього - специфічна гормональна перебудова, через яку у вагітних, по-перше, підвищується кислотність шлункового вмісту, а по-друге, слабшають багато гладких м'яз, в тому числі - сфінктери - гладком'язові кільця, що перекривають вхід з одного відділу шлунково-кишкового тракту в інший. Коли слабшає сфінктер між стравоходом і шлунком, створюються умови для потрапляння шлункового вмісту в стравохід і виникнення печії.

Неприємні відчуття найчастіше виникають після їжі, при нахилах або в положенні лежачи.

Зазначені причини печії вагітних зникнуть тільки після пологів, але миритися з цим неприємним симптомом зовсім не обов'язково. Завдяки високому профілю безпеки Ренні дозволений до застосування у майбутніх мам, тому, приймаючи його в рекомендованих дозах, можна відчути полегшення без зайвої шкоди для себе та малюка. Перед прийомом ліків проконсультуйтесь зі своїм лікарем.

Печія під час вагітності

Часті питання

 • Чи можу я приймати Ренні під час вагітності чи годування груддю?

  Так, Ренні призначений для лікування симптомів, повязаних з підвищеною кислостністю в шлунку під час вагітності та грудного вигодовування. Його діючі речовини - карбонат кальцію та карбонат магнію присутні в організмі людини і в харчових продуктах, тому препарат має високий профіль безпеки.

 • Коли мені краще відвідати лікаря?

  Якщо Ви відчуваєте постійний дискомфорт в області живота, або у Вас спостерігаються інші симптоми, не властиві здоровій людині (втрата ваги, утруднене ковтання, блювання, домішки крові в блювотних масах, незвичайна зміна кольору калових мас), Вам слід обов'язково, не відкладаючи, звернутися до лікаря.

 • Яку дозу Ренні мені слід приймати?

  Всі продукти Ренні можуть бути використані під час вагітності, якщо приймати їх відповідно інструкції, уникаючи довготривалого прийому препарату у великих дозах.

  Звичайна добова доза становить 1–2 таблетки жувальні в період больових відчуттів або печії; у разі болю дозу можна збільшити на короткий період до 5 таблеток на день. Тривалість лікування не повинна перевищувати 10 днів. Для отримання додаткової інформації, ознайомтеся з інструкцією та зверніться до лікаря.

  Будь-які лікарські засоби можуть вплинути на здоров’я майбутньої дитини. Завжди консультуйтесь зі своїм лікарем, перед тим як приймати будь-які ліки під час вагітності.

Ренні® з ментоловим смаком

Швидка*, ефективна** допомога при печії

Ренні® з м’ятним смаком

Швидке* полегшення, без цукру

Ренні® з апельсиновим смаком

Швидка*, ефективна** допомога при печії

Назад

Вперед

Завжди читайте підписи. Якщо симптоми важкі або тривалі, ви повинні проконсультуватися з лікарем.
Якщо ви вагітні, ліки можуть вплинути на майбутню дитину. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем, перш ніж приймати будь-які ліки під час вагітності.

* - Застосування 2 таблеток Ренні® натщесерце підвищує pH вмісту шлунка вище базової позначки вже протягом 2 хвилин

** - Netzer P et al. Comparison of the effect of the antacid Rennie versus low-dose H2-recepror antagonists (ranitidine, famotidine) on intragastric acidity. Aliment Pharmacol Ther 1998; 12: 337-342.

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище, що виникло при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган. Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу , або звернутись до офісу компанії «Байєр» за телефоном 0 44 220 33 00

Якщо Ви бажаєте повідомити про скаргу на якість або підозру у фальсифікації продукції компанії «Байєр», будь-ласка, передайте інформацію на електронну адресу або зверніться за телефоном 0 44 220 33 00

Вартість дзвінків згідно із тарифами Вашого оператора зв’язку.

© Байєр, 2018 Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися із лікарем та ознайомитися з інструкцією. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. ТОВ «Байєр», м. Київ, 04071, вул. Верхній Вал, 4-Б, тел: (044)220-33-00. Реєстраційні посвідчення МОЗ України: РЕННІ® з ментоловим смаком. Реєстраційне посвідчення №UA/7798/01/01 від 22.12.2017. РЕННІ® без цукру. Реєстраційне посвідчення №UA/6025/01/01 від 31.01.2017. РЕННІ® з апельсиновим смаком. Реєстраційне посвідчення №UA/7799/01/01 від 08.11.2017.

Вагітність - один з найбільш хвилюючих етапів у житті будь-якої жінки. Але у 40-80% з тих, хто готується вперше пізнати щастя материнства, період очікування дива часто затьмарюється печією. Не засмучуйтесь: завдяки своїй безпеці, Ренні може застосуватись, навіть, майбутніми мамами.

Дізнатись більше

Печія під час вагітності