Печія та її лікування

Печія — це не самостійне захворювання, а лише ознака (симптом), що може свідчити про наявність патологій. За деякими даними, регулярно на печію і відрижку страждає 20 осіб зі 100 [1]. Найчастіше цей стан проявляється через кілька хвилин після їжі. Людина відчуває постійне печіння за грудиною, іноді відчуття доходить до горла. Це і є печія.
[1]Кельн, Німеччина, IQWiG (Інститут якості й ефективності в охороні здоров'я). Печія і ГЕРХ: огляд. 
(https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK279254/)

Переглянути
Наші продукти

Ренні® з ментоловим смаком

Ренні® з ментоловим смаком

Ренні® з ментоловим смаком в таблетках містить антациди, які нейтралізують надлишок кислоти в шлунку, швидко* полегшують неприємні відчуття під час печії і забезпечують відчуття свіжості в ротовій порожнині.

Переглянути

Ренні® без цукру з м'ятним смаком

Ренні® без цукру з м’ятним смаком

Ренні® з м’ятним смаком без цукру містить антациди, що нейтралізують надлишок кислоти в шлунку і швидко* полегшують неприємні відчуття під час печії і забезпечують свіжості в ротовій порожнині. Ренні® з м’ятним смаком без цукру можуть приймати люди, яким необхідно контролювати кількість споживаного цукру.

Переглянути

Ренні® з апельсновим смаком

Ренні® з апельсиновим смаком

Містить антациди для нейтралізації надлишку шлункової кислоти, Ренні® з апельсиновим смаком в таблетках швидко* полегшує симптоми печії і «розладу шлунку» .

Переглянути